Nazywam się Patrycja Bilska. Od zawsze lubiłam rysować i tworzyć.  W 2009-2011 roku miałam przyjemność brać udział w zajęciach plastycznych u pani Edyty Weremczuk w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubartowie. To tutaj mogłam rozwijać swój talent  i spotkać wielu ciekawych i inspirujących ludzi, dzięki którym obrałam swoją dalszą drogę.

W  2010 roku rozpoczęłam również lekcje z rysunku u pani Reginy Olszewskiej. Na tych zajęciach przygotowywałam się specjalnie pod egzaminy wstępne na kierunek Architektura.

W 2011 roku dostałam się studia na Politechnice Białostockiej, Wydział Architektury, kierunek: architektura i urbanistyka. W 2015 obroniłam pracę dyplomową pt. Nowy dom betonowy
i skończyłam studia inżynierskie z tytułem inżynier architekt.

W 2015 roku rozpoczęłam studia magisterskie na tym samym kierunku na Wydziale Budownictwa
i Architektury na Politechnice Lubelskiej. Ukończyłam je 2017 roku i obroniłam projekt dyplomowy pt. Liceum Plastyczne w Siemiatyczach z tytułem magister inżynier architekt.

Ponieważ jestem osobą, która ma wiele pasji i zainteresowań w 2017 roku skończyłam także szkołę policealną zdobywając zawód Florysty.

Pasjonuje mnie rękodzieło, dlatego ciągle uczę się i próbuje nowych rzeczy. Moim hobby jest makrama i kaligrafia nowoczesna. Obecnie zajmuję się synkiem i rozwijam swoją małą manufakturę papeterii okolicznościowej.

 

5.jpg7.jpg1.jpg6.jpg3.jpg4.jpgpatrycjabilska.jpg10.jpg8.jpg2.jpg