Uwaga Laureaci Powiatowego Konkursu Plastyczno- Fotograficznego „Pokażę Ci gdzie mieszkam” oraz Powiatowego Konkursu Plastyczno- Literackiego „Opowieści Wigilijne”!!!


Z przykrością informujemy, iż mając na uwadze bezpieczeństwo laureatów, gości i pracowników PMDK oraz przepisy dotyczące przeciwdziałania pandemii Covid-19, organizatorzy podjęli decyzję o rezygnacji z organizacji uroczystych rozstrzygnięć konkursów.
W przyszłym tygodniu dyplomy oraz nagrody zostaną dostarczone do szkół, z których wywodzą się nagrodzone osoby. Bardzo prosimy dyrektorów szkół oraz nauczycieli prowadzących o przekazanie ich laureatom wraz z gratulacjami.
Informujemy, iż jeszcze, do końca tygodnia (19.03) istnieje możliwość odebrania szopek biorących udział w wystawie pokonkursowej.
Jest nam bardzo przykro, że nie możemy gościć Państwa w naszej nowej siedzibie. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursów- z nadzieją, że będą przebiegać „normalnie”!
Serdecznie pozdrawiamy!
PMDK

 

Protokół

Z dnia 15 grudnia 2020 r. z posiedzenia Komisji Konkursowej

XXII  POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

OPOWIEŚCI WIGILIJNE 2020

Jury Konkursu Plastycznego w składzie:

  • Adriana Sawczuk- Dejko- artysta plastyk
  • Paweł Działa – Duszpasterz młodzieży zajmujący się „Oazą” przy Klasztorze Braci Kapucynów w Lubartowie. Wiceprezes Stowarzyszenia „Alwernia”, katecheta w ZS nr 2 w Lubartowie.

 

Po zapoznaniu się z  189 pracami plastycznymi postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA WIEKOWA: KLASY PRZEDSZKOLNE

NAGRODY

  • Sara Jach, kl. 0, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Paulina Mazurek, Magdalena Kwiatkowska
  • Karolina Czarnecka, kl. 0, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Emilia Kuśmirek, kl. 0, Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie, n-l Gabriela Szewczyk
  • Zofia Benek, kl. 0, Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie, n-l Magdalena Korzan

 

WYRÓŻNIENIA

  • Emilia Baranowska, 5 l., Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie, n-l Anna Łyszcz
  • Kornelia Iwan, kl. 0, Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie, n-l Magdalena Korzan

KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III

NAGRODY

  • Klara Danił, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Marta Mierzwińska, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Julia Racka, kl. I SP nr 1 w Lubartowie, n-l Jolanta Falkowicz
  • Zuzanna Gołębiowska, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

 

WYRÓŻNIENIA

  • Zofia Wiącek, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Magdalena Staszewska, kl.I, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała

KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI

NAGRODY

  • Zuzanna Puchacz, kl. VI, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  • Gabriela Ostrysz, kl. VI, SP w Kocku, n-l Elżbieta Krakowiak
  • Nikola Puła, kl. IV, SP w Brzezinach, n-l Katarzyna Ogrodowska

WYRÓŻNIENIA

  • Martyna Mitura, kl. IV, SP w Firleju, n-l Grażyna Grymuza
  • Maja Kwiatkowska, kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

 

KATEGORIA WIEKOWA: KL. VII – VIII

NAGRODY

  • Amelia Zdunek, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Julia Szalast, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Marcin Matyjaszczyk, kl. VII, SP w Ostrowie Lub, n-l Dorota Kozłowska

WYRÓŻNIENIA

  • Alicja Fil, kl. VIII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Maciej Misztal, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

 

KATEGORIA: SZOPKI – realizacje indywidualne

NAGRODY

  • Łucja Puła, kl. IV, SP w Ostrowie Lub., n-l Dorota Kozłowska
  • Dominik Wójcik kl. VII, Dominik Szczepanik kl. VIII, SOSW w Firleju, n-l Grzegorz Patrol
  • Aleksandra Salomon kl. VII, SP w Samoklęskach, n-l Beata Małyska

KATEGORIA: SZOPKI – realizacje zbiorowe (rodzinne)

NAGRODY

  • Marta Mierzwińska kl. III/ Anna Mierzwińska (mama)
  • Franciszek Urban 5 lat/ Jagoda Romańska (mama), Przedszkole nr 1 w Lubartowie
  • Maja Pożarowszczyk kl. IV, Julia Pożarowszczyk kl. II , SP w Skrobowie, n-l Dorota Szczuchniak, Sylwia Filipek

Oprócz nagrodzonych, do wystawy zakwalifikowano 30 szopek:

  • Kornelia Maj, 5 lat, SP w Woli Skromowskiej, n-l Elżbieta Krakowiak
  • Nina Cieślik, 4 lata, Przedszkole nr 1 w Lubartowie, n-l Halina Kosior, Małgorzata Kłoda
  • Timur Pawliszcze, gr. Przedszkolna, PSP w Nowym Antoninie, n-l Ewa Denka
  • Jakub Zachwoszcz, kl. 0, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Paulina Mazurek, Magdalena Kwiatkowska
  • Michał Sawuła, 7 lat, SP w Ostrowie Lub., n-l Bożena Jośko
  • Oskar Pisarczyk, kl. 0, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Paulina Mazurek, Magdalena Kwiatkowska
  • Lena Kazubek, kl. 0, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Paulina Mazurek, Magdalena Kwiatkowska
  • Hanna Sikora, kl. I, SP w Kocku, n-l Barbara Zabielska
  • Wiktoria i Adam Sadowscy, gr. Przedszkolna, PSP w Nowym Antoninie, n-l Ewa Denka
  • Kristian Walczewski, kl. 0, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Paulina Mazurek, Magdalena Kwiatkowska
  • Igor Błoński, kl. I, SP w Ostrowie Lub., n-l Anna Włosek
  • Eliza Opolska, kl. I, SP w Ostrowie Lub.,
  • Marcianna, Antonina Kiedrowicz, kl. VI, kl. VIII, SP w Nowej Jedlance, n-l Marta Kiedrowicz
  • Stanisław Wójcik, 5 lat, Przedszkole nr 4 w Lubartowie, n-l Małgorzata Krupa
  • Dominik Bajas, kl. II, SP nr 4 w Lubartowie
  • Kornelia Kuśmirek, gr. przedszkolna, PSP w Nowym Antoninie, n-l Ewa Denka
  • Nikola Misiurek, kl. III, ZSO w Michowie, n-l Maryla Gadzała
  • Lena Drabik, kl. I, SP w Ostrowie LUB., n-l Bożena Drabik
  • Katarzyna Kozicka z rodziną, kl. III, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Aigul Kosmagambetova- Vuitovich
  • Paulina Parol, kl. VI
  • Patrycja Grądek, kl. IV, SP w Firleju, n-l Grażyna Grymuza
  • Zuzanna Kruczek, kl. VII, SP w Kocku, n-l Elżbieta Krakowiak
  • Zuzanna Sowa, kl. IV, SP w Firleju, n-l Grażyna Grymuza
  • Ewa Smagorowicz, kl. VIII, SP w Nowej Jedlance, n-l Marta Kiedrowicz
  • Wiktoria Misiurek, kl. VII, ZSO w Michowie, n-l Maryla Gadzała
  • Filip Sokół, kl. IV, SP w Niedźwiadzie, n-l Monika Krupa
  • Wiktor, Filip, Igor, Oskar, gr. przedszkolna, kl. I, kl.II, kl. III, SP w Nowej Jedlance, n-l Marta Kiedrowicz
  • Asia Parol, kl. VI
  • Natalia Rzezak, kl. IV, SP w Firleju, n-l Grażyna Grymuza
  • Filip Marzec, kl. IV, SP w Samoklęskach, n-l Beata Małyska

Zapraszamy do obejrzenia galerii nagrodzonych prac:

 

21.jpg15.jpg5.jpg31.jpg13.jpg20.jpg16.jpg24.jpg12.jpg9.jpg17.jpg7.jpg28.jpg8.jpg32.jpg11.jpg29.jpg10.jpg3.jpg27.jpg22.jpg4.jpg18.jpg23.jpg19.jpg30.jpg6.jpg2.jpg14.jpg