Uwaga Laureaci Powiatowego Konkursu Plastyczno- Fotograficznego „Pokażę Ci gdzie mieszkam” oraz Powiatowego Konkursu Plastyczno- Literackiego „Opowieści Wigilijne”!!!


Z przykrością informujemy, iż mając na uwadze bezpieczeństwo laureatów, gości i pracowników PMDK oraz przepisy dotyczące przeciwdziałania pandemii Covid-19, organizatorzy podjęli decyzję o rezygnacji z organizacji uroczystych rozstrzygnięć konkursów.
W przyszłym tygodniu dyplomy oraz nagrody zostaną dostarczone do szkół, z których wywodzą się nagrodzone osoby. Bardzo prosimy dyrektorów szkół oraz nauczycieli prowadzących o przekazanie ich laureatom wraz z gratulacjami.
Informujemy, iż jeszcze, do końca tygodnia (19.03) istnieje możliwość odebrania szopek biorących udział w wystawie pokonkursowej.
Jest nam bardzo przykro, że nie możemy gościć Państwa w naszej nowej siedzibie. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursów- z nadzieją, że będą przebiegać „normalnie”!
Serdecznie pozdrawiamy!
PMDK

 

 

 

Uwaga!!!

Prosimy wszystkich laureatów konkursu  o wypełnienie KLAUZULI RODO i przekazanie jej do siedziby PMDK lub przesłanie jej skanu/zdjęcia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Prosimy kliknąć ⇒ ⇒ ⇒ TU, ABY POBRAĆ FORMULARZ KLAUZULI RODO

 

PROTOKÓŁ

Z posiedzenia jury

Powiatowego Konkursu Plastyczno- Fotograficznego

„Pokażę Ci gdzie mieszkam 2020” 

 

Jury w składzie:

  • Rafał Eret- artysta plastyk. Absolwent Gerrit Rietveld Academie w Amsterdamie.
  • Krzysztof Dudziński- rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Lubartowie.

 

po zapoznaniu się z 260 pracami, które wpłynęły na XVI edycję Powiatowego Konkursu Plastyczno-Fotograficznego „ Pokażę Ci gdzie mieszkam” postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach wiekowych:

 

KONKURS PLASTYCZNY:

  • klasy I-III
  • klasy IV-VI
  • VII- VIII
  • Szkoły średnie

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY:

- klasy V- VIII i gimnazjum

-      szkoły średnie

 

KONKURS PLASTYCZNY

KATEGORIA KLASY I-III

NAGRODY:

  • MARCEL PRZYBYSZ- PMDK. N-l E. Weremczuk
  • KATARZYNA KOZICKA- PMDK, n-l I.Dybała
  • MAKSYMILIAN KOSIK- SP nr 1 w Lubartowie, n-l Renata Stawinoga
  • WIKTORIA KRASUSKA, SP nr 1 w Lubartowie, Renata Stawinoga
  • ZUZANNA GOŁĘBIOWSKA, PMDK, n-l E. Weremczuk

WYRÓŻNIENIA:

  • MAJA ŚCIBIORSKA- PMDK, n-l K. Grabowska-Pytka
  • MAGDALENA NOWAK- DK w Kocku, n-l Maria Myrosznyczenko
  • WERONIKA AFTYKA- PMDK, n-l I. Dybała
  • WIKTORIA ANYSZEK- DK w Kocku, n-l Maria Myrosznyczenko
  • MAŁGORZATA JANKOWSKA- SP nr 4 w Lubartowie, n-l Ewa Czech, Gabriela Rogala
  • ZOFIA WIĄCEK- PMDK, n-l E. Weremczuk

 

KATEGORIA KLASY IV-VI

 

NAGRODY:

  • DAWID ZALEWSKI – PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • ANTONINA ABRAMIUK – PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • NIKOLA WALACH, ZSO w Michowie, n-l Maryla Gadzała
  • ZUZANNA PUCHACZ- SP nr 1 w Lubartowie, n-l I. Dybała

WYRÓŻNIENIA:

  • ZUZANNA MARZĘDA – PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • JAGODA SZCZYGIEŁ– PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • EWA SZYMAK- PMDK w Lubartowie, n-l I. Dybała

 

KATEGORIA KLASY VII- VIII

NAGRODY:

  • NATALIA RUSINEK- SP nr 4 w Lubartowie, n-l Anna Dudziak
  • AMELIA ZDUNEK– PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • MAJA GUZ– SP nr 1 w Lubartowie, n-l I. Dybała,

WYRÓŻNIENIA:

  • MACIEJ MISZTAL- PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • LILIANA SZLACHTA - SP nr 1 w Lubartowie, n-l I. Dybała
  • PATRYCJA ZAGOJSKA- SP nr 1 w Lubartowie, n-l I. Dybała

 

KATEGORIA : SZKOŁY ŚREDNIE- nagród i wyróżnień nie przyznano

 

KONKURS  FOTOGRAFICZNY 

KATEGORIA KL. V- VIII

 

NAGRODY:

  • NIKOLA WAŁACH, SP w Michowie, n-l Mariusz Morawski
  • WIKTOR KOWALSKI, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Agata Borzęcka
  • BOGUSŁAW DOBOSZ, ZS w Kamionce, n-l Agnieszka Kruczek
  • AGATA BORDZOŁ, PMDK  w Lubartowie, n-l Urszula Bednarczyk

 

 

KATEGORIA : SZKOŁY ŚREDNIE

 

NAGRODY:

  • IGA MAŁYSKA, ZS nr 2 w Lubartowie, n-l Karolina Oleksiejuk
  • JULITA BOGUSZ, PMDK  w Lubartowie, n-l Urszula Bednarczyk

 

 Ponadto organizatorzy postanowili przyznać

WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:

  • ZOFIA OGRODOWSKA, SP w Brzezinach, n-l Katarzyna Ogrodowska
  • BARBARA FILIPEK, SP w Nowodworze, n-l Grażyna Bednarczyk
  • NATALIA ŚCIBIORSKA, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Danuta Bogusz

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii nagrodzonych prac:

pokazeci2.jpgpokazeci21.jpgpokazeci18.jpgpokazeci20.jpgpokazeci19.jpgpokazeci24.jpgpokazeci1.jpgpokazeci31.jpgpokazeci10.jpgpokazeci17.jpgpokazeci25.jpgpokazeci33.jpgpokazeci32.jpgpokazeci15.jpgpokazeci16.jpgpokazeci30.jpgpokazeci29.jpgpokazeci22.jpgpokazeci14.jpgpokazeci11.jpgpokazeci13.jpgpokazeci23.jpgpokazeci3.jpgpokazeci12.jpgpokazeci9.jpgpokazeci42.jpgpokazeci35.jpgpokazeci4.jpgpokazeci6.jpgpokazeci34.jpgpokazeci8.jpgpokazeci40.jpgpokazeci5.jpgpokazeci41.jpgpokazeci7.jpg