Z przykrością informujemy, że tegoroczne eliminacje 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla powiatu lubartowskiego nie odbędą się. Wszystkich zainteresowanych udziałem w Konkursie zapraszamy do zgłaszania się na eliminacje międzypowiatowe w Lublinie. Odbędą się one 27-28 kwietnia 2021 roku w Centrum Kultury w Lublinie.

Uczestnicy są zobowiązani do przesłania kart zgłoszeniowych mailowo oraz pocztą w nieprzekraczalnym terminie do 15 kwietnia 2021 r. na adres:

Wojewódzki Ośrodek Kultury, p. 1

ul. Dolna Panny Marii 3, 20-010 Lublin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zawiadomienia pisemne o terminie występu nie będą wysyłane. Kolejność prezentacji w Turnieju Międzypowiatowym zostanie umieszczona kilka dni przed eliminacjami na stronie Centrum Kultury.

Z racji obecnie panującej i dynamicznie zmieniającej się sytuacji, zachęcamy do śledzenia stron internetowych oraz mediów społecznościowych organizatorów eliminacji międzypowiatowych. Regulaminy, karty zgłoszeniowe oraz wszelkie informacje dotyczące aktualnych ustaleń związanych z organizacją eliminacji międzypowiatowych 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego można odnaleźć na:

www.wok.lublin.pl

www.ck.lublin.pl

KONTAKT

Dominika Jarosz (WOK), tel. 81 532 42 08, tel. wew. 27 – koordynator konkursu na terenie województwa lubelskiego (eliminacje powiatowe/rejonowe/międzypowiatowe, wojewódzkie)

Anna Krawczyk, Joanna Kolstrung (CK), tel. 81 466 61 51 – koordynatorzy Turnieju Wojewódzkiego oraz Turnieju Rejonowego (Międzypowiatowego) w Lublinie