Zakończyła się rekrutacja na zajęcia w PMDK, pora zatem spotkać się w grupach! Prezentujemy ustalone przez nauczycieli PMDK grupy wychowanków i terminy ich spotkań organizacyjnych z nauczycielami PMDK. Wyznaczony termin spotkania najprawdopodobniej będzie terminem zajęć. Na spotkania powinni koniecznie przyjść rodzice młodszych wychowanków, młodzież może poradzić sobie sama. Na spotkaniach zostanie ustalony ostateczny termin zajęć dla grupy, przedstawione zasady edukacji w PMDK oraz zarys programu pracy grupy. Dla rodziców będzie to okazja do wizyty w sekretariacie PMDK i złożenia podpisu na wnioskach o zajecia (termin do 15 września).

Terminy Spotkań Organizacyjnych 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

PRACOWNIA MUZYCZNA

GRAŻYNA GRYMUZA

Warsztaty wokalne G.G.

godz. 16.00-17.35

Spotkanie organizacyjne 06.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr. 6

Warsztaty wokalne G.G.

Spotkanie organizacyjne 06.09.2021

o godz. 17.00

Sala nr. 6

Warsztaty instrumentalne - wokalne  II grupa P.G.

Spotkanie organizacyjne 09.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr. 6

z. 16.00-17.35

Warsztaty instrumentalne III grupa P.G.

godz. 16.00-17.35

Spotkanie organizacyjne 09.09.2021

o godz. 17.00

Sala nr. 6

Warsztaty instrumentalne – wokalne   I grupa P.G.

godz. 16.00-17.35

Spotkanie organizacyjne 10.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr. 1

Warsztaty wokalne G.G.

Spotkanie organizacyjne 10.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr. 6

Zespół wokalny G.G.

Spotkanie organizacyjne 10.09.2021

o godz. 17.00

Sala nr. 6

PRACOWNIA MUZYCZNA

DOMINIKA KŁĘBUKOWSKA - WĄCHOCKA

Warsztaty umuzykalniające dla dzieci

Spotkanie organizacyjne 06.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr.  3

Rytmika I grupa

Spotkanie organizacyjne 06.09.2021

o godz. 17.30

Sala nr. 3

Warsztaty instrumentalne

Spotkanie organizacyjne 07.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr. 3

Warsztaty wokalne

Spotkanie organizacyjne 07.09.2021

o godz. 17.30

Sala nr. 3

Zespół wokalny

Spotkanie organizacyjne 08.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr. 3

Warsztaty umuzykalniające

Spotkanie organizacyjne 08.09.2021

o godz. 17.30

Sala nr. 3

Warsztaty wokalne

Spotkanie organizacyjne 09.09.2021

o godz. 17.30

Sala nr. 3

Warsztaty wokalne

Spotkanie organizacyjne 09.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr. 3

Warsztaty umuzykalniające dla dzieci 6-7 lat

 

Spotkanie organizacyjne 10.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr. 3

 

PRACOWNIA TANECZNA

JOLANTA GRABOWSKA

Warsztaty taneczne IV Grupa

Spotkanie organizacyjne 06.09.2021

o godz. 16.30

Sala nr. 4

Zespół taneczny / Sprind Dance

Spotkanie organizacyjne 06.09.2021

o godz. 18.10

Sala nr. 4

Warsztaty taneczne II grupa

Spotkanie organizacyjne 07.09.2021

o godz. 16.30

Sala nr. 4

Zespół taneczny / Releve

Spotkanie organizacyjne 07.09.2021

o godz. 18.10

Sala nr. 4

Warsztaty rytmiczno–taneczne z elementami baletu Grupa I

Spotkanie organizacyjne 08.09.2021

o godz. 16.30

Sala nr. 4

Zespół taneczny/ Releve II

Spotkanie organizacyjne 08.09.2021

o godz. 17.20

Sala nr. 4

Warsztaty taneczne Grupa I/ Balerinki i Motylki

Spotkanie organizacyjne 09.09.2021

o godz. 16.30

Sala nr. 4

g Zespół taneczny/ Dance Feat – grupa I

o

Spotkanie organizacyjne 09.09.2021

o godz. 18.10

Sala nr. 4

Warsztaty rytmiczno-taneczne dla początkujących (z elementami baletu) Grupa II

 

Spotkanie organizacyjne 10.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr. 4

 

 

Warsztaty Taneczne Grupa III

Spotkanie organizacyjne 10.09.2021

o godz. 16.50

Sala nr. 4

Zespół taneczny/ Free Steps – grupa II

Spotkanie organizacyjne 10.09.2021

o godz. 18.30

Sala nr. 4

 

PRACOWNIA PLASTYCZNA

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

(E.W)

Spotkanie organizacyjne 06.09.2021

o godz. 16.00

II P Poddasze

Warsztaty malarstwa i grafiki

(E.W)

Spotkanie organizacyjne 06.09.2021

o godz. 17.30

II P Poddasze

 

Warsztaty malarstwa i grafiki 

E.W.

Spotkanie organizacyjne 07.09.2021

o godz. 16.00

II P Poddasze

 

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

(E.W)

Spotkanie organizacyjne 07.09.2021

o godz. 18.00

II P Poddasze

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

(E.W)

Spotkanie organizacyjne 08.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr.8

Warsztaty malarstwa i grafiki 

(E.W)

 

Spotkanie organizacyjne 08.09.2021

o godz. 17.30

Sala nr.8

 

 

Warsztaty plastyczne dla początkujących

(E.W)

Spotkanie organizacyjne 09.09.2021

o godz. 16.00

II P Poddasze

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

(E.W)

Spotkanie organizacyjne 10.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr. 8

PRACOWNIA PLASTYCZNA

 

Warsztaty sztuk plastycznych grupa I

(K.G)

Spotkanie organizacyjne 06.09.2021

o godz. 16.30

Sala nr. 8

 

Warsztaty sztuk plastycznych grupa III

(K.G)

Spotkanie organizacyjne 07.09.2021

o godz. 18.15

Sala nr. 8

Warsztaty sztuk plastycznych grupa II 

(K.G)

Spotkanie organizacyjne 06.09.2021

o godz. 18.15

Sala nr. 8

Warsztaty plastyczne  dla początkujących

 (I.D)

 

Spotkanie organizacyjne 08.09.2021

o godz. 16.00

II P Poddasze

 

Warsztaty malarstwa i grafiki

(I.D)

Spotkanie organizacyjne 08.09.2021

o godz. 17.45

II P Poddasze

 

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

 (I.D.)

Spotkanie organizacyjne 10.09.2021

o godz. 16.00

II P Poddasze

 

 

Warsztaty malarstwa i grafiki 

 (I.D)

Spotkanie organizacyjne 10.09.2021

o godz. 17.45

II P Poddasze

PRACOWNIA TEATRALNO- MEDIALNA

 

Teatr Młodzieży

wiek: 7-8-9, D.T.

Spotkanie organizacyjne 06.09.2021

o godz. 18.40

Sala nr. 1

Teatr Dziecięcy D.T.

wiek:  6-7 lat

Spotkanie organizacyjne 06.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr. 1

Warsztaty Teatralne dla początkujących D.T.

.

Spotkanie organizacyjne 06.09.2021

o godz. 17.45

Sala nr. 1

Teatr młodzieżowy-  TRUPA J.T.

wiek: 15-18 lat, J.T.

Spotkanie organizacyjne 14.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr. 1

Warsztaty teatralno- filmowe D.T.

 

Spotkanie organizacyjne 08.09.2021

o godz. 17.00

Sala nr. 1

Teatr Dziecięcy D.T.

wiek: 7-10 lat,

 

Spotkanie organizacyjne 08.09.2021

o godz. 18.40

Sala nr. 1

Warsztaty teatralno- filmowe U.B

 

Spotkanie organizacyjne 08.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr. 7

 

Warsztaty reportersko - filmowe U.B.

 

Spotkanie organizacyjne 10.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr. 7

 

Teatr Charaktery

 

Spotkanie organizacyjne 10.09.2021

o godz. 16.00

Sala nr. 7

 

LISTA UCZESTNIKÓW stałych form zajęć edukacyjnych PMDK w Lubartowie na rok szkolny 2021-2022

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

PRACOWNIA MUZYCZNA

GRAŻYNA GRYMUZA i PIOTR GRYZMUZA

Warsztaty wokalne G.G.

godz. 16.00-17.35

1.      Kozak Antoni

2.      Pawlikowski Jan

3.      Kędziora Antoni

4.      Tomaszewska Martyna

5.      Kozieł Milena

6.      Łukasik Maria

7.      Przytocki Marek

8.      Małyska Antonina

9.      Filip Antonina

10.   Podgórniak Nadia

11.   Włosek Magdalena

Liczba wolnych miejsc: 4

Warsztaty wokalne G.G.

1.      Zyga Amelia

2.      Haraszczuk Weronika

3.      Haraszczuk Milena

4.      Mierzwińska Milena

5.      Sławecka Michalina

6.      Gruda Zuzanna

7.      Rączka Wiktoria

8.      Siłuch Otylia

9.      Powałka Mika

10.   Osior Julia

11.   Parol Paulina

12.   Serewa Izabela

13.   Ulma Wojeciech

14.   Kutnik Agata

Liczba wolnych miejsc: 2

Warsztaty instrumentalne - wokalne  II grupa P.G.

godz. 16.00-17.35

1.      Gasiuk Julia

2.      Krawczyk Antoni

3.      Woźniak Julian

4.      Stawecka Maja

5.      Wolińska Oliwia

6.      Iwan Antoni

7.      Wronowski Filip

8.      Włodarczyk Alicja

9.      Urban Martyna

Liczba wolnych miejsc: 6

Warsztaty instrumentalne III grupa P.G.

godz. 16.00-17.35

1.      Niećko Karolina

2.      Rarak Kornelia

3.      Rusinek Hanna

4.      Kosior Zuzanna

5.      Nankiewicz Anna

6.      Niećko Kcper

7.      Brynda Hubert

8.      Dejko Gabriel

9.      Plizga Alicja

10.   Misztal Mateusz

11.   Dybała Hanna

Liczba wolnych miejsc: 4

Warsztaty instrumentalne – wokalne   I grupa P.G.

godz. 16.00-17.35

1.      Sobieszek Maja

2.      Topyła Małgorzata

3.      Szczepaniak Mateusz

4.      Buda Julia

5.      Wronowska Weronika

6.      Olszak Jakub

7.      Muszyńska Zuzanna

8.      Serewa Dawid

9.      Ulma Wojciech

Liczba wolnych miejsc: 6

Warsztaty wokalne G.G.

1.      Bronisz Blanka

2.      Dziewulski Jakub

3.      Dzięcioł Aleksandra

4.      Stasiak Martyna

5.      Bagun Piotr

6.      Zbiciak Paulina

7.      Słowikowska Melania

8.      Cieniuch Weronika

9.      Wójcik Olaf

10.   Przysiężniak Gabriela

Liczba wolnych miejsc: 5

Zespół wokalny G.G.

1.      Woch Dominika

2.      Małyska Karol

3.      Guz Zuzanna

4.      Gąsior Patrycja

5.      Bronisz Martyna

6.      Markiewicz Karolina

7.      Macioszek Maja

8.      Zyga Agata

godz. 16.40-19.05

Liczba wolnych miejsc: 7

PRACOWNIA MUZYCZNA

DOMINIKA KŁĘBUKOWSKA - WĄCHOCKA

Warsztaty umuzykalniające dla dzieci

1.      Bogusz Maja

2.      Wnęk Dominika

3.      Wysok Amelia

4.      Chłopaś Eliza

5.      Treger Magdalena

6.      Szymańska Zofia

7.      Nankiewicz Anna

8.      Sygnowska Wiktoria

9.      Krawczyk Karolina

10.   Sumbar Franciszek

11.   Kubaszewska Klaudia

12.   Fijoł Damian

Liczba wolnych miejsc: 3

Rytmika I grupa

  1. Włosek Eryk
  2. Komar Martyna
  3. Turowska Alicja
  4. Bochyńska Joanna
  5. Kozieł Julia
  6. Robak Antonina
  7. Kisiel Emilia
  8. Aftyka Hania
  9. Pielichowska Anastazja
  10. Wronowski Leon
  11. Goluch Michalina
  12. Pożarowszczyk Karol
  13. Grzeszczak Maja
  14. Robak Marcelina
  15. Gumieniak Anastazja

Liczba wolnych miejsc: 0

Warsztaty instrumentalne

  1. Zyga Amelia
  2. Lipska Martyna
  3. Szlachta Liliana
  4. Pasek Igor
  5. Matyjaszczyk Jakub
  6. Lipska Elwira
  7. Soroka Emilia
  8. Piekarczyk Julia
  9. Wójcik Kacper
  10. Michoń Lena
  11. Karpińska Ola
  12. Waśniowska Joanna
  13. Matyjaszczyk Marcin
  14. Kozłowska Julia

Liczba wolnych miejsc: 1

Warsztaty wokalne

  1. Polak Aleksandra
  2. Kwiatkowska Zuzanna
  3. Puła Lidia
  4. Zmysłowska Antonina
  5. Krawczyk Wiktoria
  6. Cybul Liliana
  7. Kędziora Kalina
  8. Puchacz Zofia
  9. Skrzypek Zofia
  10. Witek Zuzia
  11. Jackowska Daria
  12. Staszek Kaja
  13. Prażmo Błażej
  14. Sygnowska Wiktoria
  15. Krawczyk Karolina

Liczba wolnych miejsc: 0

Zespół wokalny

  1. Kozak Helena
  2. Wąsik Laura
  3. Sztejnbis Kaja
  4. Krakowiak Lena
  5. Iwan Seweryn
  6. Szymak Magda
  7. Kozicka Oliwia
  8. Pilarczyk Laura
  9. Belniak Klara
  10. Bocian Martyna
  11. Petrov Anna
  12. Urban Gabriela

Liczba wolnych miejsc: 3

Warsztaty umuzykalniające

  1. Gołębiowska Zuzia
  2. Pełka Maja
  3. Grądek Zofia
  4. Stawecka Maja
  5. Kopińska Michał
  6. Ozon Wiktoria
  7. Serwin Alicja
  8. Kosik Bartek
  9. Karasek Szymon
  10. Dados Kamila
  11. Wilk Szymon
  12. Pydyś Oliwia
  13. Witek Zuzia
  14. Puchacz Zofia
  15. Gdula Borys

 

Liczba wolnych miejsc:0

Warsztaty wokalne

  1. Jędryszka Lena
  2. Przybysz Marcel
  3. Mitura Emilia
  4. Dudek Kacper
  5. Pasek Igor
  6. Turowska Jagoda
  7. Czarnecka Gabriela
  8. Zalewska Liwia
  9. Kutnik Alicja
  10. Lik Zuzia
  11. Wójcik Kacper
  12. Dudek Natalia

Liczba wolnych miejsc:3

Warsztaty wokalne

  1. Soroka Emilia
  2. Ulatowska Maja
  3. Wierzchoń Julia
  4. Włodarczyk Alicja
  5. Hunek Zuzanna
  6. Kawiak Zofia
  7. Ćwiklińska Zofia
  8. Walkiewicz Hubert
  9. Kisiel Maja
  10. Kubaszewska Natalia
  11. Romanek Nadia
  12. Barszcz Jakub

Liczba wolnych miejsc: 3

Warsztaty umuzykalniające dla dzieci 6-7 lat

 

  1. Wolińska Daria
  2. Niećko Karolina
  3. Kowalczyk Hanna
  4. Brzozowska Magda
  5. Rarak Kornelia
  6. Kopińska Paulina
  7. Sikorski Brayan
  8. Fijoł Damian
  9. Skrzypek Franio
  10. Ścibiorska Julia
  11. Wilk Szymon
  12. Walkiewicz Julia
  13. Falkowicz Zuzia
  14. Chudzik Amelia
  15. Trubalska Liliana

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

PRACOWNIA TANECZNA

JOLANTA GRABOWSKA

Warsztaty taneczne IV Grupa

  1. Marciniak Nadia
  2. Plizga Natalia
  3. Racka Julia
  4. Jędryszka Lena
  5. Sobieszek Oliwia
  6. Zapora Nikola
  7. Wysock Amelia
  8. Kowalska Olga
  9. Paśnik Zuzanna
  10. Paśnik Martyna
  11. Broniszewska Pola
  12. Rachubik Kaja
  13. Pytka Antonina
  14. Jeżewska Alicja
  15. Bryda Alicja

Liczba wolnych miejsc: 0

Zespół taneczny / Sprind Dance

1.      Mierzwińska Monika

2.      Kubera Natalia

3.      Jóźwina Michał

4.      Gruda Zuzanna

5.      Gryzek Milena

6.      Chmielewska Alicja

7.      Świderska Hanna

8.      Wierzchoń Zofia

9.      Jóźwiak Natalia

10.   Woźniak Weronika

11.   Parol Paulina

12.   Barszcz Anastazja

13.   Kapciak Lena

14.   Osior Julia

15.   Kubajka Patrycja

Liczba wolnych miejsc: 0

Warsztaty taneczne II grupa

  1. Smyk Maciej
  2. Serwin Lena
  3. Kurek Wiktor
  4. Parol Joanna
  5. Błaszczak Michał
  6. Tchórz Paulina
  7. Marek Maja
  8. Kowalczyk Julia
  9. Kasperczuk Oliwia
  10. Wójcik Aleksandra
  11. Wolińska Oliwia
  12. Aftyka Nikola
  13. Bochyńska Natalia
  14. Kusyk Julia
  15. Wójtowicz Kaja

Liczba wolnych miejsc: 0

Zespół taneczny / Releve

1.      Kałuża Wiktoria

2.      Olejniczek Julia

3.      Kuśmirek Kuba

4.      Łukasik Maria

5.      Tarkowska Milena

6.      Jukowska Nikola

7.      Tomaszewska Martyna

8.      Mitruk Maja

9.      Nogal Lilianna

10.   Soroka Emilia

11.   Wągrodna Dominika

12.   Karczmarz Magdalena

13.   Borkowska Martynka

14.   Zdziennicka Klara

15.   Zdziennicka Helena

Liczba wolnych miejsc: 0

Warsztaty rytmiczno–taneczne z elementami baletu Grupa I

  1. Puła Lidia
  2. Stawska Ksenia
  3. Szczygieł Zuzanna
  4. Michalak Lena
  5. Michalak Klaudia
  6. Furtak Julia
  7. Jublewska Jagoda
  8. Sikorski Brayan
  9. Piskorska Maja
  10. Kowalczyk Hanna
  11. Pojęta Zofia
  12. Świder Roksana
  13. Baran Mikołaj
  14. Prażmo Błażej
  15. Kaczor Anna
  16. Sumbar Franciszek

Liczba wolnych miejsc: 0

Zespół taneczny/ Releve II

  1. Podgórniak Nadia
  2. Rola Gabriela
  3. Treger Magdalena
  4. Zgierska Julia
  5. Serwin Alicja
  6. Mazurek Zuzanna
  7. Kozak Helena
  8. Szymańska Zofia
  9. Mucha Katarzyna
  10. Durham Maja
  11. Plizga Alicja
  12. Olszak Agata
  13. Nużyńska Liliana
  14. Bogusz Maja
  15. Waszkiewicz Lena

Liczba wolnych miejsc: 0

Warsztaty taneczne Grupa I/ Balerinki i Motylki

  1. Węgielska Magdalena
  2. Pawłowska Lena
  3. Weremczuk Miłosława
  4. Mitura Emilia
  5. Gnyś Maja
  6. Pasini Emma
  7. Zielińska Dorota
  8. Martyniuk Sandra
  9. Gajowniczek Natalia
  10. Szlachta Oliwia
  11. Sowa Patrycja
  12. Kozieł Milena
  13. Goleń Weronika
  14. Szutko Jagoda
  15. Oniśk Agata
  16. Kubaszewska Natalia
  17. Iwanek Oliwia

Liczba wolnych miejsc: 0

g Zespół taneczny/ Dance Feat – grupa I

1.      Mierzwińska Alicja

2.      Zielińska Anna

3.      Michalak Weronika

4.      Gadzała Martyna

5.      Rusinek Kinga

6.      Gałązka Zuzanna

7.      Igleniec Justyna

8.      Sobich Hanna

9.      Kołodziejczyk Małgorzata

o

Warsztaty rytmiczno-taneczne dla początkujących (z elementami baletu) Grupa II

  1. Bochyńska Joanna
  2. Zmysłowska Antonina
  3. Turowska Alicja
  4. Zabielska Antonina
  5. Cybul Liliana
  6. Sygnowska Wiktoria
  7. Koziej Hanna
  8. Urban Magdalena
  9. Kopacz Zuzanna
  10. Kisiel Emilia
  11. Komar Martyna
  12. Muzyka Zofia
  13. Kuźmicz Karina
  14. Polak Aleksandra
  15. Jankowska Daria

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

Warsztaty Taneczne Grupa III

  1. Walkiewicz Julia
  2. Rarak Kornelia
  3. Ścibiorska Julia
  4. Kopińska Paulina
  5. Filipowska Anna
  6. Urban Jagoda
  7. Czarnecka Gabriela
  8. Jakubas Jagoda
  9. Gumieniak Alicja
  10. Małyska Gabriela
  11. Kozyra Julia
  12. Rusinek Hanna
  13. Guz Pola
  14. Sikora Luiza
  15. Czarnecka Karolina

Liczba wolnych miejsc: 0

Zespół taneczny/ Free Steps – grupa II

10.   Dźwigała Jakub

11.   Kułak Krzysztof

12.   Tomasiak Martyna

13.   Woźniak Wiktoria

14.   Puchała Natalia

15.   Kaczor Elena

16.   Gałązka Amelia

Liczba wolnych miejsc: 0

 

PRACOWNIA PLASTYCZNA

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

(E.W)

  1. Borysowska Maja
  2. Danił Klara
  3. Dejko Maja
  4. Kłoda Amelia
  5. Kubaszewska Natalia
  6. Melchior Hanna
  7. Mierzwińska Marta
  8. Wolanin Olga
  9. Woźniak Oliwia
  10. Szymak Magda
  11. Dejko Alicja
  12. Wiącek Zosia
  13. Wnęk Martyna
  14. Węgielska Magdalena
  15. Jankowska Martyna

Liczba wolnych miejsc: 0

Warsztaty malarstwa i grafiki

(E.W)

1.      Bronisz Klaudia

2.      Budzyńska Amelia

3.      Dziewulski Jakub

4.      Gil Paulina

5.      Marzec Alexandra

6.      Michalik Maria

7.      Motylska Klaudia

8.      Mucha Alicja

9.      Szutko Oliwia

10.   Woch Dominika

11.   Klajda Anna

12.   Mazurek Zuzanna

13.   Mizio Martyna

14.   Treger Jakub

15.   Matyjaszczyk Natalia

Liczba wolnych miejsc: 0

 

Warsztaty malarstwa i grafiki 

E.W.

  1. Bartoszek Weronika
  2. Fil Alicja
  3. Kostyła Hanna
  4. Marciniak Weronika
  5. Mierzwińska Monika
  6. Pawłowska Olga.)
  7. Szalast Julia
  8. Szczygieł Karolina
  9. Zdunek Amelia
  10. Jarzyna Karolina
  11. Kozak Aleksandra
  12. Wojdat Oliwia
  13. Woźniak Amelia
  14. Woch Nikola
  15. Czakon Piotr

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

(E.W)

  1. Abramiuk Antonina
  2. Aftyka Magdalena
  3. Derecka Alicja
  4. Jakubska Olivia
  5. Misztal Mateusz
  6. Szczygieł Jagoda
  7. Szostak Alicja
  8. Gołębiowska Zuzia
  9. Taras Julia
  10. Zalewski Dawid
  11. Marzęda Zuzia
  12. Czarnota Weronika
  13. Jaworska Amanda
  14. Serwin Lena
  15. Barszcz Anastazja

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

(E.W)

  1. Fuszara Adam
  2. Karczewska Kinga
  3. Podleśna Dagmara
  4. Tołubińska Izabela
  5. Wrzos Roksana
  6. Malessa Emil
  7. Dejko Gabriel
  8. Bieniek Paweł
  9. Błaszczak Michał
  10. Borzęcka Antonina
  11. Staszek Pola
  12. Berdak Maja
  13. Jankowski Szymon
  14. Kiljański Adam
  15. Zbiciak Zuzanna

Liczba wolnych miejsca 0

 

Warsztaty malarstwa i grafiki 

(E.W)

  1. Gdula Maja
  2. Haraszczuk Milena
  3. Haraszczuk Weronika
  4. Jukowska Aleksandra
  5. Kwiatkowska Maja
  6. Pojęta Bartłomiej
  7. Pożarowszczyk Martyna
  8. Rożniewska Julia
  9. Seweryn Stella
  10. Wierzchoń Zofia
  11. Lipska Elwira
  12. Lipska Martyna
  13. Pawluk Tymoteusz
  14. Kosik Maja
  15. Lipska Maria

Liczba wolnych miejsc: 0

 

Warsztaty plastyczne dla początkujących

(E.W)

  1. Zmysłowska Antonina
  2. Drozdowska Anna
  3. Bochyńska Joanna
  4. Cybul Liliana
  5. Borysowski Jakub
  6. Sygnowska Wiktoria
  7. Urban Magdalena
  8. Labko Uladzislava
  9. Kędziora Kalina
  10. Polak Aleksandra
  11. Kuźmicz Karina
  12. Muzyka Zofia
  13. Karasek Alicja
  14. Robak Antonina
  15. Kisiel Emilia

Liczba wolnych miejsca 0

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

(E.W)

  1. Komar Martyna
  2. Wolińska Daria
  3. Zielińska Zuzanna
  4. Olszak Agata
  5. Kusyk Julia
  6. Sobieszek Oliwia
  7. Wnęk Dominika
  8. Żelazna Julia
  9. Marczak Martyna
  10. Mucha Katarzyna
  11. Nankiewicz Anna
  12. Świder Roksana
  13. Kłoda Hanna
  14. Ostasz Liliana
  15. Brzozowska Magdalena

Liczba wolnych miejsc: 0

PRACOWNIA PLASTYCZNA

 

Warsztaty sztuk plastycznych grupa I

(K.G)

  1. Belniak Klara
  2. Mitura Alicja
  3. Dudek Kacper
  4. Zalewska Liwia
  5. Zmysłowska Wiktoria
  6. Bednarczyk Natalia
  7. Czarnecka Karolina
  8. Gadzała Szymon
  9. Pojęta Zofia
  10. Przybysz Marcel
  11. Szlachta Liliana
  12. Bochyńska Natalia
  13. Reps Sara
  14. Borzęcki Szymon
  15. Urban Gabriela

Liczba wolnych miejsc: 0

 

Warsztaty sztuk plastycznych grupa III

(K.G)

  1. Bocian Maja
  2. Budzyńska Aleksandra
  3. Budzyńska Joanna
  4. Michna Emilia
  5. Mołda Nikola
  6. Serwin Alicja
  7. Smyk Maciej
  8. Puła Łucja
  9. Haraszczuk Teresa
  10. Kisiel Maja
  11. Kowalczyk Maja
  12. Jabłońska Kornelia
  13. Haławin Kornelia
  14. Radomski Mateusz
  15. Jemielniak Zuzanna

Liczba wolnych miejsc: 0

Warsztaty sztuk plastycznych grupa II 

(K.G)

  1. Ćwiklińska Zofia
  2. Sikora Zuzanna
  3. Ścibiorska Maja
  4. Szkutnik Nadia
  5. Wysocka Antonina
  6. Krawczyk Antoni
  7. Racka Julia
  8. Żyła Oliwia
  9. Kałuża Janek
  10. Piotrowski Jakub
  11. Pszczoła Iga
  12. Stawecka Maja
  13. Woźniak Julian
  14. Drozdowska Julia
  15. Kowalczyk Julia

Liczba wolnych miejsc: 0

 

Warsztaty plastyczne  dla początkujących

 (I.D)

  1. Guz Pola
  2. Matyjaszczyk Jakub
  3. Michalak Lena
  4. Michalak Klaudia
  5. Urban Jagoda
  6. Misiura Antoni
  7. Ryszkowska Kornelia
  8. Długosz Zuzanna
  9. Staszewska Magdalena
  10. Pytyś Oliwia
  11. Aftyka Oliwia
  12. Chrześcijan Magdalena
  13. Broniszewska Pola
  14. Filipowska Anna
  15. Woźniak Wojtek

Liczba wolnych miejsc:0

 

Warsztaty malarstwa i grafiki

(I.D)

  1. Wróbel Nikola
  2. Szymak Ewa
  3. Wróbel Paulina
  4. Sztuk Alicja
  5. Bocian Zuzia
  6. Zalewska Martyna
  7. Soroka Łucja
  8. Szczerba Aleksandra
  9. Matyjaszczyk Marcin
  10. Szypulska Jagoda
  11. Szypulski Adam
  12. Przytocka Zofia
  13. Tarkowska Milena
  14. Kuśmirek Kuba
  15. Rusinek Patrycja

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

Warsztaty sztuk plastycznych 

 (I.D.)

1.      Szczerba Julia

2.      Bednarczyk Nikola

3.      Czajka Nina

4.      Kozicka Kasia

5.      Dybała Zofia

6.      Broniszewski Kacper

7.      Kuzioła Nadia

8.      Rola Gabrysia

9.      Szlachta Oliwia

10.   Aftyka Weronika

11.   Jusiak Ada

12.   Pawłowski Mateusz

13.   Cybul Leonard

14.   Ozon Wiktoria

15.   Kozak Krystian

Liczba wolnych miejsc: 0

 

 

 

Warsztaty malarstwa i grafiki 

 (I.D)

  1. Nankiewicz Weronika
  2. Rogala Anna
  3. Siwiec Dagmara
  4. Świderska Hanna
  5. Puchacz Zuzia
  6. Kozicka Magdalena
  7. Włodarczyk Oliwia
  8. Zmysłowska Aleksandra
  9. Szlachta Liliana
  10. Rusinek Kinga
  11. Samolej Miłosz
  12. Rusinek Natalia
  13. Kornacka Lena
  14. Rydzewska Lena
  15. Dybała Hanna

Liczba wolnych miejsc: 0

PRACOWNIA TEATRALNO- MEDIALNA

 

Teatr Młodzieży

wiek: 7-8-9, D.T.

1.      Matyjaszczyk Marcin

2.      Piela Maja

3.      Małyska Natalia

4.      Rączka Wiktoria

5.      Bronisz Blanka

6.      Woźniak Amelia

7.      Kozak Aleksandra

8.      Zbiciak Paulina

9.      Parol Joanna

10.   Grzegorczyk Weronika

11.   Wróblewska Kaja

12.   Mierzwińska Milena

13.   Iwanek Karolina

14.   Waśniowska Joanna

15.   Wiktoria Kulik

Liczba wolnych miejsc: 0

Teatr Dziecięcy D.T.

wiek:  6-7 lat

1.      Kowalczyk Maja

2.      Ścibiorska Maja

3.      Ćwiklińska Zofia

4.      Haraszczuk Teresa

5.      Kulik Nikodem

6.      Wolanin Olga

7.      Małyska Antonina

8.      Zalewska Liwia

9.      Matyjaszczyk Jakub

10.   Czajka Nina

11.   Kałuża Wiktoria

12.   Kozak Helena

13.   Mitura Emilia

14.   Matyjaszczyk Ada

15.   Długosz Zuzanna

Liczba wolnych miejsc: 0

Warsztaty Teatralne dla początkujących D.T.

.

  1. Plizga Alicja
  2. Salamon Igor
  3. Krawczyk Antoni
  4. Plizga Natalia
  5. Kępa Michalina
  6. Oleszkiewicz Lily
  7. Pytyś Oliwia
  8. Krawczyk Karolina
  9. Sygnowska Wiktoria
  10. Kędziora Zofia
  11. Krawczyk Wiktoria
  12. Falkowicz Magdalena
  13. Jublewska Jagoda
  14. Wolińska Daria
  15. Staniak Martyna
  16. Brezvyn Olena

Liczba wolnych miejsc: o

Teatr młodzieżowy-  TRUPA J.T.

wiek: 15-18 lat, J.T.

1.      Lewtak Kinga

2.      Mitura Monika

3.      Kubik Klaudia

4.      Borzęcka Milena

5.      Furtak Kamila

6.      Treger Jakub

7.      Strońska Natalia

8.      Guz Zuzanna

9.      Szymoniuk Wojciech

10.   Tomala Mateusz

11.   Kołodziejczyk Małgorzata

Liczba wolnych miejsc: 4

Warsztaty teatralno- filmowe D.T.

 

1.      Derecka Alicja

2.      Iwan Seweryn

3.      Weremczuk Miłosława

4.      Jankowski Szymon

5.      Kuzioła Nadia

6.      Szutko Jagoda

7.      Goliszek Aleksandra

8.      Wąsik Laura

9.      Szczygieł Jagoda

10.   Puła Łucja

11.   Kubaszewska Natalia

12.   Stawecka Maja

13.   Niećko Kacper

14.   Jabłońska Natalia

15.   Żyśko Zuzanna

 

Liczba wolnych miejsc: 0

Teatr Dziecięcy D.T.

wiek: 7-10 lat, M.A.

 

1.      Szostak Alicja

2.      Kozak Antoni

3.      Filip Szymon

4.      Broniszewski Adam

5.      Broniszewski Kacper

6.      Kępa Kornelia

7.      Pawlikowski Jan

8.      Zalewski Dawid

9.      Radomski Mateusz

10.   Lato Wiktor

11.   Kozicka Katarzyna

12.   Brezvyn Yustyna

13.   Brezvyn Mykhailo

14.   Oniśk Agata

15.   Wasak Jagoda

 

Liczba wolnych miejsc: 0

 

Warsztaty teatralno- filmowe U.B

 

  1. Nikola Mołda
  2. Florian Belniak
  3. Pilarczyk Sara
  4. Kalina Wójcik
  5. Oliwia Góźdź
  6. Maria Lipska
  7. Hubert Walkiewicz
  8. Michał Kopiński
  9. Zdunek Alicja
  10. Pietruszka Szymon
  11. Pietruszka Agnieszka
  12. Tatarski Krzysztof

 

Liczba wolnych miejsc: 3

  

Warsztaty reportersko - filmowe U.B.

 

1.    Iwan Igor

2.      Marzec Alexandra

3.      Wójtowicz Marcin

4.      Matyjaszczyk Natalia

5.      Szymczuk Dominika

6.      Bordzoł Agata

7.      Bogusz Julia

8.      Trepka Gabriela

9.      Mierzwińska Alicja

 

 

Teatr Charaktery

  1. Gabriela Trepka
  2. Anna Wiśniewska
  3. Iga Pawlikowska
  4. Alicja Mierzwińska
  5. Iga Ćwiklińska

 

 

Liczba wolnych miejsc: 0