Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych pod względem formalnym za zajęcia w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Lubartowie na rok szkolny 2021/2022

 

 

 Zajęcia taneczne:

  1. Babiuch Lena
  2. Brezvyn Daryna
  3. Brezvyn Olena
  4. Brezvyn Yustyna
  5. Choduń Alicja
  6. Kubaszewska Klaudia
  7. Lenarciak Aleksandra
  8. Marczak Zuzanna
  9. Puchacz Zofia
  10. Skrzypek Zofia
  11. Spaczyńska Weronika
  12. Zienkiewicz Kinga
  13. Żyła Maja Wiktoria

Osoby które nie zakwalifikowały się pod względem formalnym:

  1. Pielichowska Anastazja

 

 

Zajęcia plastyczne:

  1. Borzęcka Lena
  2. Brezvyn Daryna
  3. Brezvyn Mykhailo
  4. Brezvyn Olena
  5. Brezvyn Yustyna
  6. Buczyńska Lena
  7. Filipek Barbara
  8. Grzegorczyk Weronika
  9. Jemielniak Wiktoria
  10. Kozłowska Aleksandra
  11. Kubaszewska Klaudia
  12. Lenarciak Aleksandra
  13. Marczak Zuzanna
  14. Pietruszka Agnieszka
  15. Pietruszka Gabriela
  16. Pietruszka Szymon
  17. Puchacz Zofia
  18. Rola Magdalena
  19. Spaczyńska Weronika
  20. Tarkowski Dawid
  21. Tomasiak Zuzanna
  22. Wajrak Anna
  23. Żabińska Lidia
  24. Żyła Maja
 

Zajęcia muzyczne- wokalne:

 

  1. Barszcz Jakub
  2. Dudek Natalia
  3. Fijoł Damian
  4. Kozłowska Julia
  5. Kutnik Agata
  6. Kutnik Alicja
  7. Lik Zuzanna
  8. Pielichowska Anastazja
  9. Przysiężniak Gabriela
  10. Puchacz Zofia
  11. Pytyś Oliwia
  12. Romanek Nadia
  13. Serewa Izabela
  14. Skrzypek Franciszek
  15. Skrzypek Zofia
  16. Ulma Wojciech
  17. Urban Gabriela
  18. Witek Zuzanna
  19. Wójcik Kacper

Zajęcia muzyczne – instrumentalne:

  1. Fijoł Damian
  2. Karpińska Aleksandra
  3. Kosior Zuzanna
  4. Piekarczyk Julia
  5. Puchacz Zofia
  6. Serewa Dawid
  7. Ulma Wojciech
  8. Wilk Szymon
  9. Witek Zuzanna
  10. Wójcik Kacper

 

Zajęcia teatralne:

  1. Brezvyn Daryna
  2. Brezvyn Mykhailo
  3. Brezvyn Olena
  4. Brezvyn Yustyna
  5. Grzegorczyk Weronika
  6. Oniśk Agata
  7. Tomala Mateusz
  8. Wasak Jagoda
  9. Wróblewska Kaja

 

Zajęcia filmowo - reporterskie

  1. Pietruszka Agnieszka
  2. Pietruszka Szymon
  3. Zdunek Alicja