TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ STAŁYCH PMDK W LUBARTOWIE NA ROK SZKOLNY 2021-2022
 

TYGODNIOWY   PLAN  ZAJĘĆ  PMDK
rok  szkolny   2021/2022

 OBOWIĄZUJE OD 13.09.2021 r.

PRACOWNIA MUZYCZNA

Nauczyciel: Dominika Kłębukowska - Wąchocka

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Dz.1
Warsztaty muzyki dla małych dzieci–rytmika I

16.15 – 17.00  

 Dz.17
Warsztaty muzyki dla małych dzieci–rytmika II

                                               17.05 – 17.50

Dz.2
Warsztaty umuzykalniające dla dzieci

17.55 - 18.40

18.45 - 19.30



Dz.3
Warsztaty wokalne

16.00 – 16.45
16.50 – 17.35

Dz.4
Warsztaty instrumentalne


17.40 – 18.25

18.30 – 19.15

                        

Dz.5
Zespół wokalny


16.00 – 16.45

16.50 – 17.35

Dz.6
Warsztaty umuzykalniające dla dzieci
                                         

17.40 - 18.25

18.30 - 19.15

Dz.7
Warsztaty wokalne
(młodsze)

16.00 - 16.45

16.50 – 17.35


Dz.8
Warsztaty wokalne
                     (starsze)

17.40 – 18.25

18.30 – 19.15

Dz.9
Warsztaty umuzykalniające dla dzieci

16.00 – 16.45

16.50 – 17.35

PRACOWNIA MUZYCZNA

Nauczyciel: Grażyna Grymuza

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Dz.10
Warsztaty wokalne        
9-12 lat

16.00 - 16.45
16.50 – 17.35


Dz.11
Warsztaty wokalne           
12-14 lat                           

17.40 – 18.25
18.30 – 19.15



  

Dz.12
Warsztaty wokalne            
14-18 lat

15.00 - 15.45
15.50 – 16.35


 Dz.13
Zespół wokalny                        

16.40 – 17.25
17.30 – 18.15                   18.20 – 19.05

PRACOWNIA MUZYCZNA

Nauczyciel: Piotr Grymuza

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Dz.14
Warsztaty instrumentalne        

16.00 - 16.45 (grupa I)
16.50 – 17.35 (grupa II)                     17.40 – 18.25 (grupa III)

Dz.15
Warsztaty instrumentalno- wokalne I

18.30 - 19.15 (grupa I)
19.20 – 20.05 (grupa II)

Dz.16
Warsztaty instrumentalno- wokalne II

16.00 - 16.45 (grupa I)
16.50 – 17.35 (grupa II)           17.40 – 18.25 (grupa III)

Dz.15
Warsztaty instrumentalno- wokalne I

18.30 - 19.15 (grupa III)

PRACOWNIA TANECZNA

Nauczyciel: Jolanta Grabowska

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Dz.18
Warsztaty taneczne IV

16.30 - 17.15
17.20 - 18.05

Dz.19
Zespół taneczny / Sprind Dance


18.10 – 18.55
19.00 – 19.45

Dz.20
Warsztaty taneczne II  

16.30 - 17.15
17.20 - 18.05

Dz.21
Zespół taneczny / Releve

18.10 – 18.55
19.00 – 19.45



Dz.22

Warsztaty rytmiczno- taneczne dla początkujących I

16.30 – 17.15

Dz.23
Zespół taneczny/ Releve II

17.20 – 18.05
18.10 – 18.55




Dz.24
Warsztaty taneczne I

16.30 - 17.15
17.20 – 18.05

Dz.25
Zespół taneczny/ Dance Feat I

18.10 - 19.10


Dz.26

Warsztaty rytmiczno- taneczne dla początkujących II

16.00 – 16.45

Dz.27
Warsztaty taneczne III

16.50 - 17.35
17.40 – 18.25

Dz.25
Zespół taneczny/ Free Steps II


18.30 – 19.30

PRACOWNIA PLASTYCZNA

Nauczyciel: Edyta Weremczuk

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Dz.28
Warsztaty sztuk plastycznych

16.00 – 16.45
16.50 - 17.35

Dz.29
Warsztaty malarstwa i grafiki

17.40 – 18.25

 18.30 – 19.15                                            19.20 – 20.05

Dz.30
Warsztaty sztuk plastycznych

16.00 - 16.45

16.50 - 17.35

Dz.31
Warsztaty malarstwa i grafiki

17.40 – 18.25
18.30 – 19.15                           19.20 – 20.05

Dz.32
Warsztaty malarstwa i grafiki

16.00 – 16.45
16.50 – 17.35

Dz.33
Warsztaty plastyczne dla początkujących


17.40 – 18.25  

18.30 – 19.15

Dz.34
Warsztaty sztuk plastycznych

17.00 – 17.45

17.50 – 18.35                           



Dz.35
Warsztaty sztuk plastycznych

16.30 - 17.15

17.20 - 18.05

PRACOWNIA PLASTYCZNA

Nauczyciel: Izabella Dybała

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Dz.36
Warsztaty plastyczne dla początkujących

16.30 – 17.15

 17.20 – 18.05

Dz.37
Warsztaty malarstwa i grafiki

18.15 – 19.00

19.05 – 19.50

Dz. 38
Warsztaty sztuk plastycznych

17.30 – 18.15

 18.20 - 19.05

Dz. 39
Warsztaty malarstwa  i grafiki


16.30 – 17.40 I podgrupa                      18.00 – 19.10 II podgrupa

PRACOWNIA PLASTYCZNA

Nauczyciel:  Katarzyna Grabowska-Pytka

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Dz.40
Warsztaty sztuk plastycznych

16.30 – 17.15
17.20 - 18.05

Dz.41
Warsztaty sztuk plastycznych

18.15 – 19.00
19.05 - 19.50

Dz.42
Warsztaty sztuk plastycznych

16.30 – 17.15
17.20 - 18.05

PRACOWNIA TEATRALNO-MEDIALNA

Nauczyciel:  Jolanta Tomasiewicz

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek



Dz.43
Teatr Młodzieżowy
TRUPA 15-18 lat

16.00-16.45

 16.50-17.35                                             17.40-1825 (monodram)

 

PRACOWNIA TEATRALNO-MEDIALNA

Nauczyciel:   Dominika Trykacz

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Dz.44                                      Teatr dziecięcy

16.00 – 16.45
16.50 – 17.35

Dz.45                                  Warsztaty teatralne dla początkujących 

17.45 – 18.30

Dz.46
Teatr młodzieżowy


18.40 – 19.25
19.30 - 20.15

Dz.47                                  Warsztaty teatralno - filmowe

17.00 – 17.45

17.50 – 18.35

Dz.48                               Teatr dziecięcy

18.40 – 19.25
19.30 - 20.15





PRACOWNIA TEATRALNO-MEDIALNA

Nauczyciel:    Urszula Bednarczyk

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Dz.49                             

Warsztaty teatralno – filmowe (film animowany)

16.00 – 17.15 (I podgrupa)

17.30 – 18.45 (II podgrupa)            

 Dz.50

Warsztaty reportersko - filmowe

15.00 – 15.45 teatr

16.00 – 16.45 fotografia                           17.00 – 17.45 film animowany