1. Konkurs "Zmiany wokół mnie" - organizator: Lubartowski Ośrodek Kultury, zasieg: powiatowy, 23.09.2021

  • I miejsce - Dominika Woch, nauczyciel: Edyta Weremczuk
  • wyróżnienia: Nikola Woch, Karolina Szczygieł, Klaudia Bronisz , Monika Mierzwińska i Oliwia Wojdat, nauczyciel: Edyta Weremczuk

2.  Konkurs Fotograficzny "Lubartów w jesiennym kadrze" , organizator Lubartowski Ośrodek Kultury, zasięg: powiatowy, 7.12.2021r.

  • II miejsce - Agata Bordzoł, opiekun: Urszula Bednarczyk
  • III miejsce - Dominika Szymczuk, opiekun: Urszula Bednarczyk

3. X Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki „Mój Anioł. Spotkanie z Aniołem”,   organizator: MDK w Krasnymstawie, zasięg: wojewódzki, 25.11.2021r.

  • Wyróżnienie w kategorii : przedszkola Anna Drozdowska, kl. O, opiekun: Edyta Weremczuk
  • Nagroda w kategorii kl. IV-VI – Nikola Woch, opiekun: Edyta Weremczuk
  • Wyróżnienie w kategorii kl. IV-VI – Roksana Wrzos, opiekun: Edyta Weremczuk
  • Wyróżnienie w kategorii kl. VII-VIII – Hanna Kostyła, opiekun: Edyta Weremczuk
  • Wyróżnienie w kategorii kl. VII-VIII -  Julia Szalast, opiekun: Edyta Weremczuk
  • Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej - Tosia Robak,  opiekun: Edyta Weremczuk

4. XXIII Powiatowy Konkurs Plastyczny i Literacki "Opowieści wigilijne", organizator: PMDK w Lubartowie, zasięg: powiatowy, 17.12.2021r.

  • 2 NAGRODA w kategorii k. I-III  - Iga Pszczoła, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Katarzyna Grabowska-Pytka
  • wyróżnienie w kategorii kl. I-III -  Jakub Matyjaszczyk, kl. II, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  • wyróżnienie w kategorii kl. I-III -  Oliwia Pytyś, kl. I, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  • wyróżnienie w kategorii kl. I-III- Julia Drozdowska, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Katarzyna Grabowska-Pytka
  • 1 NAGRODA w kategorii kl. IV-VI - Kuba Kuśmirek. Kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  • 1 NAGRODA w kategorii kl. IV-VI - Pola Staszek, kl. IV, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • 2 NAGRODA w kategorii kl. IV-VI - Alicja Sztuk, kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  • wyróżnienie w kategorii kl. IV-VI - Łucja Soroka, kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  • wyróżnienie w kategorii kl. IV-VI - Lena Serwin, kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • 1 NAGRODA w kategorii kl. VI-VIII - Kinga Karczewska, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • 2 NAGRODA w kategorii kl. VI-VIII - Zuzanna Bocian, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  • wyróżnienie w kategorii kl. VII - VIII - Monika Mierzwińska, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • wyróżnienie w kategorii kl. VII - VIII - Anastazja Barszcz, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • wyróżnienie w kategorii: szopki (realizacje indywidualne)  - Zuzanna Sikora, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Katarzyna Grabowska- Pytka