Protokół

Z dnia 18 grudnia 2021 r. z posiedzenia Komisji Konkursowej

XXIII  POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

OPOWIEŚCI WIGILIJNE 2021

Jury Konkursu Plastycznego w składzie:

Adriana Iwan- artysta plastyk

Agnieszka Karpińska- animator kultury, instruktor Lubartowskiego Ośrodka Kultury

Po zapoznaniu się z  383 pracami plastycznymi postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA WIEKOWA: KLASY PRZEDSZKOLNE

NAGRODY

1 NAGRODA- Szymon Sztejnbis, Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie, n-l Sylwia Wojnowska

2 NAGRODA- Wiktoria Ryng, Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie, n-l Renata Poznańska

3 NAGRODA- Roksana Małyska, Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie, n-l Barbara Woźniak

WYRÓŻNIENIA

  • Tymoteusz Steć, Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie, n-l Sylwia Wojnowska
  • Weronika Wadowska, Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie, n-l Sylwia Wojnowska
  • Mateusz Wiśniewski, Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie, n-l Sylwia Wojnowska
  • Jagoda Poznańska, Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie, n-l Barbara Woźniak
  • Liliana Cybul, Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie, n-l Anna Łyszcz, Katarzyna Świniarska

KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III

NAGRODY

1 NAGRODA- Sara Jach, kl. I, Sp nr 3 w Lubartowie, n-l Paulina Mazurek

2 NAGRODA- Wiktoria Ziarek, kl. II, SP w Nowodworze, n-l Grażyna Bednarczyk

2 NAGRODA- Iga Pszczoła, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Katarzyna Grabowska-Pytka

3 NAGRODA- Igor Kożuch, SP w Niedźwiadzie, n-l Agata Sidor

WYRÓŻNIENIA:

  • Zofia Sukniak-kl. III, ZSO w Michowie, n-l Maryla Gadzała
  • Jakub Matyjaszczyk, kl. II, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  • Oliwia Pytyś, kl. I, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  • Nikola Żmuda, kl. III, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Emilia Kamińska
  • Wiktoria Wójcik, kl. II, SP w Ostrowie Lub., n-l Anna Włosek
  • Zofia Ogrodowska, kl. III, SP w Brzezinach, n-l Katarzyna Ogrodowska
  • Julia Drozd, kl. I, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Elżbieta Miciuk
  • Julia Drozdowska, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Katarzyna Grabowska-Pytka

KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI

NAGRODY

1 NAGRODA- Kuba Kuśmirek. Kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała

1 NAGRODA- Pola Staszek, kl. IV, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

2 NAGRODA- Alicja Sztuk, kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała

3 NAGRODA- Maja Zmysłowska, kl. IV, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Izabella Dybała

WYRÓŻNIENIA

  • Łucja Soroka, kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  • Kamil Krupa, kl. IV, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  • Gabriel Wawruch, kl. IV, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  • Damian Wróbel, kl. IV, SP w Skrobowie, n-l Dorota Szczuchniak
  • Lena Serwin, kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

KATEGORIA WIEKOWA: KL. VII – VIII

NAGRODY

1 NAGRODA- Kinga Karczewska, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

2 NAGRODA- Zuzanna Bocian, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała

WYRÓŻNIENIA

  • Paulina Wróbel, kl. VIII, SP w Skrobowie, n-l Dorota Szczuchniak
  • Monika Mierzwińska, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Zuzanna Puchacz, kl. VII, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  • Anastazja Barszcz, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

KATEGORIA: SZOPKI – realizacje indywidualne

NAGRODY

1 NAGRODA- Wiktoria Łukasiewicz, kl. VII, SP w Skrobowie, n-l Dorota Szczuchniak

2 NAGRODA- Łucja Mysiak, kl. I, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Paulina Mazurek

 

WYRÓŻNIENIA

  • Kacper Kwiatek, kl. IV, SP w Niedźwiadzie, n-l Monika Krupa
  • Milena Portka, Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie
  • Katarzyna Karczmarz, Akademia Przedszkolaka, n-l Katarzyna Kobus
  • Antoni Mikołaj Kwiatek, kl. V, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Marcin Wróblewski
  • Zuzanna Sikora, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Katarzyna Grabowska- Pytka
  • Marta Bogusz, kl. VI, SP w Samoklęskach, n-l Beata Małyska

KATEGORIA: SZOPKI – realizacje zbiorowe (rodzinne)

NAGRODY

1 NAGRODA- Iwona Pietrzycka kl VIII, Bartosz Stelmach kl. VI SOSW w Firleju, n-l Grzegorz Parol

1 NAGRODA- Nikola Misiurek z rodziną, kl. IV, ZSO w Michowie, n-l Maryla Gadzała

2 NAGRODA- Sara Jach kl. I, Marcel Jach kl. V, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Paulina Mazurek, Cezary Misiurski

2 NAGRODA- Weronika Grzegorczyk kl. VIII z rodziną, SP w Nowej Jedlance, n-l Magdalena Gałka

3 NAGRODA- Bartosz Szeliga z rodziną, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie, n-l Kinga Bronisz, Magdalena Wiak

WYRÓŻNIENIA

  • Klasa 3A, SP nr 4 w Lubartowie, n-l Ewa Czech, Gabriela Rogala
  • Maria Kwiatkowska z rodzicami, Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie, n-l Sylwia Wojnowska
  • Zofia Filipowicz z mamą, Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie, n-l Sylwia Wojnowska
  • Alan Baran, Jagoda Danił, Kuba Falkowicz, Nikola Maja Karczmarz, Romeo Jacopo, kl. III, SP w Sernikach, n-l Karolina Majchrzak
  • Dawid Łyszcz 6 lat, Igor Łyszcz 4 lata, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie

Oprócz nagrodzonych i wyróżnionych, do wystawy zakwalifikowano 23 szopek:

Nikola Wałach, kl. VII, ZSO w Michowie, n-l Maryla Gadzała

Natalia Milczek, kl. VII, ZSO w Michowie, n-l Maryla Gadzała

Dominika Sawuła, kl. IV, SP w Ostrowie Lub., n-l Dorota Kozłowska

Julita Opoka, kl. VII, ZSO w Michowie, n-l Maryla Gadzała

Łucja Mitrus, kl. I, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Paulina Mazurek

Lena Czarnowska, kl. I, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Paulina Mazurek

Gabriela Góźdź, kl. IV, SP w Skrobowie, n-l Dorota Szczuchniak

Magdalena Różyk, kl. IV, SP w Skrobowie, n-l Dorota Szczuchniak

Julia Szumiec, kl. V, SP w Niedźwiadzie, n-l Monika Krupa

Julian Marciniak, 6 lat, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie, n-l Kinga Bronisz, Magdalena Wiak

Przemysław Kłoda, 4 lata, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie, n-l Anna Namiota, Urszula Marczuk

Justyna Izdebska, kl. 0, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie, n-l Kinga Bronisz

Anna Demucha, kl. II, SP w Niedźwiadzie, n-l Agata Sidor

Lena Babiuch, 6 lat, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie, n-l Kinga Bronisz, Magdalena Wiak

Emilia Żytkowska, kl. V, SP w Niedźwiadzie, n-l Monika Krupa

Antonina Zabielska, 6 lat, Przedszkole Prywatne „Akademia Przedszkolaka” w Lubartowie, n-l Katarzyna Kobus

Kacper Dudek, kl. II, SP w Niedźwiadzie, n-l Agata Sidor

Izabela Ogrodowska, kl. V, SP w Niedźwiadzie, n-l Monika Krupa

Oliwia Grzywacz, 4 lata, Przedszkole Prywatne „Akademia Przedszkolaka” w Lubartowie, n-l Elżbieta Kostyła

Bartosz Więsyk, kl. III, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Danuta Bogusz

Amelia Derecka, kl. I LO, ZS nr 2 w Lubartowie, n-l Beata Józefaciuk

Zuzanna Cieniuch, kl. II, SP w Niedźwiadzie, n-l Agata Sidor

Klaudia Siepsiak, kl. II, SP w Niedźwiadzie, n-l Agata Sidor

NAGRODA DYREKTORA PMDK

Anita Trykacz, kl. IV, SP w Kocku, n-l Elżbieta Krakowiak

                                                                                                   

INFORMACJE DLA LAUREATÓW:

Galę wręczenia nagród planujemy na piątek 17 grudnia 2021 r. Będzie ona podzielona na dwie tury:  zapraszamy laureatów z przedszkoli i klas I-III szkół podstawowych na godz. 11.00, natomiast wszystkich pozostałych laureatów z kl. IV - VIII SP i szkół średnich na godz. 12.00. 
Bardzo prosimy o przybycie 15 min. przed rozpoczęciem gali. Wszyscy uczestnicy uroczystości powinni posiadać maseczki - mieć zasłonięte usta i nos.