UWAGA!
Wszystkich laureatów konkursu serdecznie zapraszamy na galę wręczenia nagród , która odbędzie się 17 grudnia 2019 r. o godz. 12.00 w sali rycerskiej pałacu Sanguszków w Lubartowie - siedzibie Starostwa Powiatowego, ul. Słowackiego 8.
PRZECZYTAJ nagrodzone prace!
Protokół
Z dnia 9 grudnia 2019 r. z posiedzenia Komisji Konkursowej
XX POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKIEGO
OPOWIEŚCI WIGILIJNE 2019
Jury Konkursu Literackiego w składzie:
- Ariadna Ewa Zalewska – dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubartowie
- Andrzej Rybak – bibliotekarz, kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubartowie
- Aleksandra Jędryszka – dziennikarka, autorka bloga o kulturze „LubartOpen”
po zapoznaniu się ze 100 pracami literackimi postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:
KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III
NAGRODY
- 1.Wojciech Brygoła – kl. III, Szkoła Podstawowa w Kocku, opiekun: Barbara Zabielska
- 2.Kamila Dados – kl. III, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, opiekun: Agata Polichańczuk
- 3.Gabriel Dejko – kl. II, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, opiekun: Danuta Iwanek
WYRÓŻNIENIA
- 1.Maria Bożym – kl.III, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, opiekun: Krystyna Bunia- Maleszyk
- 2.Marcel Domin – kl.II, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, opiekun: Danuta Iwanek
- 3.Amanda Jaworska –kl.III, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, opiekun: Agata Polichańczuk
- 4. Emilia Soroka, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, opiekun: Danuta Soroka
KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI
NAGRODY
- 1.Sandra Podleśna – kl.V, Szkoła Podstawowa w Nowej Woli, opiekun: Emilia Bożym
- 2.Nikola Włoch –kl.V, Szkoła Podstawowa w Nowej Woli, opiekun: Emilia Bożym
- 3.Wiktor Kowalski – kl.VI, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, opiekun: Agata Borzęcka
WYRÓŻNIENIA
- 1.Julia Kusyk – kl.IV, Szkoła Podstawowa w Rudnie, opiekun: Katarzyna Karabela- Wolińska
- 2.Marcin Matyjaszczyk – kl.VI, Szkoła Podstawowa w Ostrowie Lubelskim, opiekun: Izabella Marzęda
- 3.Natalia Strużek –kl.VI, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, opiekun: Iga Mazurek
KATEGORIA WIEKOWA: KL. VII - VIII
NAGRODY
- 1.Bartosz Barszcz- kl.VII, Szkoła Podstawowa w Przytocznie, opiekun: Joanna Kowalczyk
- 2.Maja Ulewicz- kl.VII, Szkoła Podstawowa w Woli Skromowskiej, opiekun: Alicja Więch
- 3.Emilia Zięba – kl.VII, Szkoła Podstawowa w Przytocznie , opiekun: Joanna Kowalczyk
WYRÓŻNIENIA
1.Kinga Kozak- kl. VII, Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie, opiekun: Małgorzata Chlebiej
2.Martyna Kożuszek – kl. VIII, Szkoła Podstawowa w Woli Skromowskiej, opiekun: Alicja Więch
3.Alicja Wetoszka- kl.VIII, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, opiekun: Cezary Bartoń
KATEGORIA WIEKOWA: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
NAGRODY
1.Weronika Kowalska – kl.I, II Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie, opiekun: Agnieszka Opolska
2.Szymon Gwiazda – kl.I Technikum Informatyczne, ZS nr 2 w Lubartowie, opiekun: Beata Cieślak
3.Adrian Niedziela - – kl.I Technikum Informatyczne, ZS nr 2 w Lubartowie, opiekun: Beata Cieślak
WYRÓŻNIENIA
- 1.Patryk Sowa – kl.II, Liceum Ogólnokształcące ZS nr 2 w Lubartowie, opiekun: Beata Cieślak