5 czerwca w PMDK odbyła się impreza z cyklu "Premierki-przecierki".
Cykl jest przeznaczony dla premierowych prezentacji dziecięcych zespołów artystycznych, ma stwarzać im możliwości oswajania się ze sceną i widownią w przyjaznych warunkach, przed życzliwą publicznością - ich najbliższymi. Tym razem na scenie przetarły się: zespoły wokalne i instrumentalistki pani Dominiki Kłębukowskiej-Wąchockiej, instrumentaliści pod wodzą pana Piotra Gryzmuzy, zespoły taneczne: Piruet, Passe i Vortex pracujące pod kierunkiem pani Jolanty Grabowskiej, zespół baletowy Ecarte pani Renaty Wawruch-Jakimiuk oraz Teatr Pstryk i już! pani Dominiki Trykacz.
Występ przed tak licznie zgromadzoną publicznością był nie lada wyzwaniem, ale wszyscy artyści poradzili sobie świetnie otrzymując ogromne brawa i gratulacje od samej pani Dyrektor Jolanty Tomasiewicz.
 

Poniedziałkowe wydarzenie jakim był Dzień Dziecka jak zawsze cieszyło się dużą frekwencją. Program artystyczny przygotowany zarówno przez dzieci jak i rodziców zebrał ogromne brawa. Widowisko muzyczne opracowane przez p. Dominikę Kłębukowską-Wąchocką w wykonaniu grupy Violinki i grupy wokalnej było laurką dla rodziców. Na naszej scenie zaśpiewali również rodzice ze swoimi dziećmi, a p. Jolanta Grabowska ułożyła dla rodziców swoich wychowanków choreografię - grupa, w której tańczyły nie tylko mamy przybrała wdzięczna nazwę Mamas & Papas.
Prawdziwą gratką dla sympatyków teatru był spektakl "Rzepka" w reżyserii Renaty Wawruch-Jakimiuk, oczywiście aktorami byli rodzice.
Mogliśmy również podziwiać pokazy iluzjonistyczne prezentowane przez p. Bartosza Rybczyńskiego i spróbować swoich sił w karaoke.
Były też słodkości, lemoniada i dluuuuga kolejka po pop corn.
Nie możemy się już doczekać Dnia Dziecka w przyszłym roku ❤️
 

Teatr Chili zaprasza młodzież i dorosłych na premierę najnowszego spektaklu. Już 7 czerwca o godz. 18.00 w sali widowiskowej PMDK grupa zaprezentuje "Sen nocy letniej" Williama Szekspira w reżyserii pani Dominiki Trykacz.
Zapraszamy!🎭

teatr chili