Młodzieżowe Studio Piosenki z PMDK w Lubartowie zaprasza na pierwszy w tym roku szkolnym koncert pt. "Jesienne nastroje". Muzyka młodych zabrzmi 22 października 2021 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej PMDK przy ul. Słowackiego 7. 2021jesienne nastroje

Z dumą informujemy, że przedstawicielki grona pedagogicznego PMDK, pani dyr Jolanta Tomasiewicz i pani Grażyna Grymuza, otrzymały z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nagrodę Starosty Lubartowskiego!!! Gratulujemy z całego serca!!!

W Dzień Nauczyciela do PMDK zawitała telewizja: o wystawie "Mistrz i uczeń: nauczyciele i absolwenci PMDK" reporterom TVP Lublin opowiedziała pani Izabella Dybała. Emisja wywiadu i spotkanie z naszą placówką na antenie TVP Lublin już jutro, w sobotni poranek w programie "Jesień z TVP 3 Lublin" !!!

DSC_0323.JPGDSC_0328.JPGDSC_0321.JPGDSC_0324.JPG

2021otrzesinySerdecznie zapraszamy najmłodszych uczestników zajęć w PMDK na OTRZĘSINY.
Spotkanie odbędzie się w środę 20 października o godz. 16.30 w sali widowiskowej. O szczegółach nauczyciele poinformują dzieci na zajęciach.

Z okazji Jubileuszu 40-lecia PMDK w Lubartowie prezentujemy "Rozmowy niekontrolowane" - wywiady z absolwentami PMDK. Kolejna prezentacja to rozmowa z Justyną Czernicką, psychologiem, absolwentką pracowni muzycznej i teatralnej PMDK w Lubartowie. Justyna Czernicka to absolwentka zajęć muzycznych oraz wieloletnia aktorka Teatru TRUPA. Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Gdańskim oraz Szkołę Psychoterapii w Krakowie. Psycholog, psychoterapeuta, trener EEG Biofeedback - neurofeedback.