2023wosp

PMDK włącza się w ogólnopolską akcje charytatywną  - 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 29 stycznia 2023 r. na sali widowiskowej w PMDK ( ul. Słowackiego 7) odbędą się dwa koncerty, podczas których będzie można wesprzeć finansowo zbiórkę na tegoroczny cel WOŚP - walkę z sepsą.

Pierwszy z nich o godz. 14.00 adresujemy do rodzin, a w szczególności do Babć i Dziadków - wystąpią w nim wokaliści Dziecięcego Studia Piosenki, dziecięce zespoły taneczne oraz Teatr "Groszki", który specjalnie na tę okazję przygotowuje etiudę pt. "Puszka".
O godz. 17.00 zapraszamy młodzież i dorosłych - wystąpią wokaliści Młodzieżowego Studia Piosenki PMDK, instrumentaliści z pracowni muzycznej PMDK oraz Męska Okazjonalna Grupa Wokalna "Chórtownia". W ramach tego wydarzenia odbędzie się także wernisaż wystawy prac plastycznych Agnieszki Jonaszko.
W czasie koncertów będziemy prowadzić zbiórkę do puszki WOŚP. Nasza pracownia plastyczna przygotowała także piękne, anielskie pudełka, które będzie można nabyć na kiermaszu w trakcie koncertów za cenę datku do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.