2022lubartowskajesienJesteśmy ogromnie podekscytowani: laureat nagrody Grammy, Włodek Pawlik zagra w sali widowiskowej PMDK  Koncert odbędzie się w ramach festiwalu Lubartowska Jesień Muzyczna 18 września o godz. 19.00.

Specjalnie dla nas wspaniały pianista jazzowy przygotował wieczór poezji i jazzu pt. "Baczyński "100". Towarzyszyć mu będą wybitni wokaliści - Marek Bałata i Natalia Wilk, aktorzy - Grażyna Barszczewska i Jerzy Schejbal oraz muzycy Łukasz Pawlik (syntezatory), Damian Kostka (bass) i Cezary Konrad (perkusja).

Dzień wcześniej w PMDK również koncert jazzowy: 17.09 o godz. 19.00 na naszej sali widowiskowej wystąpi Filip Wojciechowski (fortepian) i Paweł Pańta (kontrabas) z programem "Od Bacha do Gershwina".

Koncerty w PMDK, jak inne wydarzenia festiwalu, nie będą biletowane, ale obowiązują bezpłatne rezerwacje. Można je zgłaszać pod numerem telefonu: +48 668 555 373, a także mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY!!!

Więcej informacji o wydarzeniach festiwalu Lubartowska Jesień Muzyczna na stronie internetowej:
https://lubartowskajesien.pl/harmonogram

Jesteśmy ogromnie wdzięczni organizatorom festiwalu Natalii i Edwardowi Wolaninom z Fundacji "Rzeka E N",  za możliwość goszczenia w naszych progach tak wyjątkowych artystów!!!