bordzol agata wyjście ewakuacyjne

 

Agata Bordzoł z Grupy Reporterskiej PMDK otrzymał NAGRODĘ na XXI Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Dzieci i Młodzieży “Człowiek, Świat, Przyroda” 2022 , organizowanym przez Pałac Młodzieży w Koszalinie. To ogromna radość dla Agaty, Grupy Reporterskiej, instruktorki - pani Urszuli Bednarczyk i całej pracowni teatralno-medialnej PMDK! Tym bardziej, że nagrodzone w konkursie zdjęcie pt. "Wyjście ewakuacyjne" zostało wykonane podczas zeszłorocznej wycieczki-pleneru z PMDK do Kazimierza i Nałęczowa.

Nagroda w XXI OKFDiM “Człowiek, Świat, Przyroda”  to pierwszy sukces Agaty Bordzoł w konkursie ogólnopolskim. Uczęszczająca drugi rok na zajęcia fotograficznej   podopieczna pani Bednarczyk zdobywała do tej pory nagrody w konkursach powiatowych: "Lubartów w jesiennym kadrze" ( 2021 r., II miejsce) , "Pokażę ci, gdzie mieszkam" (2020 r., nagroda)  i „Lubartów w wiosennym kadrze” ( 2021 r., wyróżnienie) . Z całego serca życzymy Agacie wielu dalszych sukcesów i  mnóstwa radości w rozwijaniu swojej pasji obserwowania świata przez obiektyw aparatu!!!

 

Matyjaszczyk Natalia Chciwość 2022Z kolei fotografia Natalii Matyjaszczyk  pt. "Chciwość" została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Dotyk, organizowanego przez Galerię Sztuki w Legnicy. Warto zauważyć ten sukces, bo Natalia rywalizowała tu z dorosłymi amatorami i profesjonalistami. Natalia, podobnie jak Agata Bordzoł,  może być zadowolona ze swojej pracy na zajęciach fotograficznych w PMDK w tym roku - nagrodzone zdjęcie powstało podczas sesji studyjnej na zajęciach, a za inną pracę  - również z sesji studyjnej w sali nr 7 -  Natalia została w tym roku uhonorowana nagrodą  na ogólnopolskim konkursie fotograficznym dla młodzieży  pt. "Portret - Emocje w obiektywie".